KARTKI ŚWIĄTECZNE

Powszechnie wiadomo, że pozytywne odczucia klientów i kontrahentów, którzy otrzymali kartkę świąteczną, przekładają się na pozytywne odczucia względem firmy, która tę kartkę wysłała.
Jednocześnie to świetny sposób na przypomnienie klientom o swojej firmie oraz reklama mogąca przynieść wymierne korzyści w przyszłości.

Z pewnością potrzebują więc Państwo eleganckiej formuły, aby złożyć życzenia Klientom i Partnerom Biznesowym, podziękować za dotychczasową współpracę, a także wyrazić nadzieję na dalsze współdziałanie
w przyszłości.

Przedstawiamy Państwu wyselekcjonowane, najbardziej prestiżowe modele kart świątecznych. Wszystkie prezentowane modele zostały zaprojektowane na sezon 2015/2016 w zgodzie z najnowszymi europejskimi trendami poligraficznymi.

Wzory zostały dobrane tak, aby zapewnić Państwu możliwość wyboru modelu najbardziej stosownego dla Państwa branży. Większość z nich to uznane tradycyjne świąteczne motywy ukazane w nowoczesnej odsłonie. Ponieważ logo Państwa firmy jest integralnym elementem biznesowej kartki świątecznej, drukujemy je w standardzie bez dodatkowej opłaty. Nasze kartki świąteczne charakteryzuje wysoka jakość, przejawiająca się w najdrobniejszych szczegółach wykonania i użytych materiałach.

Kartki świąteczne dla firm Kartki wielkanocne dla firm

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: